Városlista
2024. szeptember 1, vasárnap - Egon

Hírek | Sport

MAMS: Sikeresen zárult a magyar bajnokság IV. fordulója a horvátországi Grobnikban!
2024. Augusztus 31. 00:29, szombat |

Augusztus 9-11. között rendezték a Magyar Bajnokság IV. fordulóját a horvátországi Grobnik pályán.

Paralimpia: Konkoly Zsófiáé az első magyar érem, egy arany
2024. Augusztus 30. 07:52, péntek |

Konkoly Zsófia aranyérmet szerzett csütörtökön 400 méteres gyorsúszásban, az S9-es kategóriában a párizsi paralimpián. Ez a magyar küldöttség első dobogós helyezése a francia fővárosban.

Kikapott és kiesett a Paks
2024. Augusztus 30. 07:46, péntek |

Az idegenbeli döntetlent követően a Paks 3-0-ás vereséget szenvedett a cseh Mlada Boleslavtól a csütörtöki visszavágón, így 5-2-es összesítéssel búcsúzott a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének utolsó, negyedik fordulójában.

Tizenegyesekkel jutott főtáblára a Ferencváros
2024. Augusztus 30. 07:41, péntek |

Szlovéniában rajtol
2024. Augusztus 29. 14:24, csütörtök |

A hétvégén Szlovéniában versenyez Szász László, miután kategóriájában nyerni tudott a montenegrói Plevljában. Gyakorlatilag a nyáron egy hétvégés pihenőse volt a gyémántsisakos magyar versenyzőnek, s most Ilirska Bistricán nyomja a

Paralimpia 2024 - Fellobbant a láng Párizsban
2024. Augusztus 29. 08:14, csütörtök |

Bő két héttel az olimpia zárása után ismét fellobbant a láng Párizsban, ezzel megkezdődött a XVII. paralimpia, a mozgássérült, látássérült és enyhe értelmi sérült sportolók legnagyobb sporteseménye, amely jövő vasárnapig tart.

Pascal Jansen: a legfontosabb, hogy továbbjussunk
2024. Augusztus 29. 06:00, csütörtök |

Kategóriagyőzelem a Gokart OB-n
2024. Augusztus 28. 20:26, szerda |

Augusztus derekán rendezték az Országos Gokart Bajnokság negyedik fordulóját a Slovak Karting Center-ben

Kl-selejtező - Hazai pályán írhat sporttörténelmet a Puskás Akadémia és a Paks
2024. Augusztus 28. 14:13, szerda |

Az egy héttel ezelőtti, idegenben elért döntetlen után a Puskás Akadémia és a Paks is hazai környezetben harcolhatja ki fennállása során először, hogy egy nemzetközi kupasorozat főtábláján szerepeljen.

Nemzetek Ligája - Öt újonc Rossi 26 fős keretében
2024. Augusztus 27. 14:28, kedd |

Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya öt újoncot hívott meg a Nemzetek Ligája-mérkőzésekre készülő 26 fős keretébe.

Kl-selejtező - A paksi visszavágó előtt edzőt váltott a Mladá Boleslav
2024. Augusztus 27. 06:00, kedd |

A csütörtöki magyarországi visszavágó előtt edzőt váltott a Mladá Boleslav, amely a Paksi FC ellenfele a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének negyedik, utolsó fordulójában.