Hírek
2011. December 01. 07:17, csütörtök |
Külföld
Forrás: OrientPress
100 dolláros szinttel kacérkodik ismét az olajár

Újból a 100 dolláros szintet teszteli az olaj ára. Az amerikai könnyűolaj reggel még inkább lecsorgást mutatott.
Kedden tette közzé az API a készletekre vonatkozó szokásos heti jelentését, mely szerint az amerikai készletek 3,44 millió hordóval bővültek az előző héten.
A dollár erősödésének hatására esett az arany árfolyama, visszavetve ezzel az arany iránti keresletet. A nemesfém ezzel némiképp lefaragott a havi emelkedéséből a hónap utolsó napján. Az unciánkénti jegyzés jelenleg 1719 dollár.Az azonnali jegyzésű ezüst árfolyama visszaesést mutat, 31,69 dollár körül mozog.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 28. 07:57, hétfő | Külföld
Izrael naponta tízórás humanitárius szünetet tart a Gázai övezetben
Az izraeli hadsereg naponta tíz órán át \"humanitárius szünetet\" tart a harcokban a Gázai övezet több térségben – jelentette be az izraeli hadsereg (IDF) vasárnap reggel.
2025. Július 28. 07:55, hétfő | Külföld
Romániában emberéletet követelt az ítéletidő
Fákat döntött ki, tetőszerkezeteket és épületelemeket szakított le Romániában szombaton az ország északi felén átvonuló vihar, az ítéletidő emberéletet is követelt - közölte vasárnap az Agerpres hírügynökség.
2025. Július 28. 07:51, hétfő | Külföld
Vámok: Megállapodott az EU és az USA
Az EU megállapodott az Egyesült Államokkal egy egységes, 15 százalékos vámtételben az EU-export túlnyomó többségére vonatkozóan