Hírek
2019. Március 11. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
A felelős állattartást népszerűsíti a Nébih kampánya
A felelős állattartást népszerűsíti a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kampánya, a Szabad a gazdi program - mondta Pallós László, a Nébih országos állatvédelmi főfelügyelője az M1 csatornán vasárnap.
Hozzátette: a magyarok szeretik az állatokat, minden családra jut egy házi kedvenc, de a felelős állattartásban vannak még hiányosságok.
A program célja, hogy arra ösztönözze a leendő gazdikat, a vásárlás helyett inkább fogadjanak örökbe házi kedvencnek szánt állatokat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben
Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
