Hírek
2019. Június 28. 08:38, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: MTI
A Hableány újabb áldozatát taláták meg
Egy újabb holtestet találtak a minap a Duna csepeli szakaszán, a nőről kiderült, hogy a Hableány utasa volt.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság ügyeletére még június 22-én 22 óra 8 perckor érkezett bejelentés arról, hogy a Duna budapesti szakaszán, a Csepel szigetnél egy holttestet találtak a vízben. A holttest azonosítása azóta megtörtént, az eddig eltűntként keresett nőről kiderült, hogya május 29-én történt dunai hajóbaleset áldozata - számolt be a rendőrség minderről honlapján.
Kitérve: a kutatásban résztvevők a Duna Margit hídi szakaszától a déli országhatárig továbbra is keresnek még két dél-koreai utast.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 22. 07:35, kedd | Belföld
Felújítás miatt négy hétre bezár a Keleti pályaudvar
Felújítás miatt augusztus 25-től négy hétre bezár a Keleti pályaudvar - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon hétfőn közzétett videóban.
2025. Július 22. 07:33, kedd | Belföld
Magyarország és Szerbia új kőolajvezetéket épít a két ország között
Magyarország, a rezsicsökkentés vívmányainak megóvása érdekében, új kőolajvezetéket épít Szerbiával, amely akár már 2027-ben működésbe léphet - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Budapesten.
2025. Július 22. 07:28, kedd | Belföld
Szijjártó Péter reméli, hogy az amerikai-orosz birkózó mérkőzések enyhülést hoznak a két ország kapcsolatában
A pingpong-diplomácia egyszer már bejött az 1970-es években, így remélhetőleg a kedden Budapesten rendezendő amerikai-orosz birkózó mérkőzések is enyhülést fognak hozni a két ország kapcsolatában
2025. Július 22. 07:24, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetésre bocsátották az Otthon Start hitel részletszabályait
A kormány társadalmi egyeztetésre bocsátotta a 3 százalékos otthonteremtési hitel részletszabályait tartalmazó kormányrendeletet - közölte a Miniszterelnökség hétfőn az MTI-vel.