Városlista
2026. június 11, csütörtök - Barnabás

Hírek

2020. Március 09. 09:59, hétfő | Belföld
Forrás: mti

A kormány tagjait interpellálják a képviselők

A kormány tagjait interpellálják a képviselők

Az Országgyűlés hétfőn kezdi meg újabb háromnapos ülését, a képviselők napközben a kormány tagjaihoz intézhetnek interpellációkat és azonnali kérdéseket.

A házelnök napirendi javaslata alapján az ülés 13 órakor kezdődik, először megemlékeznek a közelmúltban elhunyt Balsai Istvánról, (MDF, Fidesz), majd napirend előtti felszólalások következnek.

Ezt követően a dunaújvárosi időközi országgyűlési választás győztese, Kálló Gergely teheti le esküjét a Jobbik képviselőjeként.

Az interpellációkra ezúttal is két óra áll majd rendelkezésre, míg az azonnali kérdések és válaszok hatvan percben hangozhatnak el.

Az ülés kedden szavazásokkal és általános vitákkal folytatódik, majd március 16-án, hétfőn ér véget, amikor a képviselők újabb kérdéseket és azonnali kérdéseket tehetnek fel.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben

Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek

2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett

Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik