Városlista
2026. július 26, vasárnap - Anna, Anikó

Hírek

2011. Október 14. 14:45, péntek | Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online

Anzsi: az igazgató szerint Eto'o nem megy sehová, főleg nem az Interhez

Anzsi: az igazgató szerint Eto'o nem megy sehová, főleg nem az Interhez

German Tjisztyakov, az orosz labdarúgó-bajnokságban szereplő Anzsi Mahacskala igazgatója határozottan cáfolta azokat a híreket, amelyek szerint Samuel Eto'o visszatér az Interhez, amíg Oroszországban téli szünet van.

„A legrosszabb rémálmomban sem tudom elképzelni, hogy ez megtörténjen. Ezalatt az időszak alatt a játékos – profi módjára – a következő kemény szezonra fog készülni az Anzsival. Nem megy az Interbe, nem megy el kölcsönbe" – nyilatkozta határozottan German Tjisztyakov.

„Ennek a hírnek az egyetlen pozitívuma, hogy elképzelhetjük, az Inter mennyire becsülte és mekkora szüksége van Samre, ha ilyen gyorsan rájöttek, hogy nélküle nem elég jók. Emellett Moratti, gondolom, megpróbál egy kicsit tetszelegni az Inter szurkolói előtt a gyenge eredmények tudatában, hogy enyhítse az elégedetlenségüket. Sam, a többi játékosunkhoz hasonlóan, Törökországban vagy Spanyolországban fog izzadni a futballpályákon februárban, nem pedig Olaszországban" – tette hozzá a vezető.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 26. 07:00, vasárnap | Sport

Magyar Nagydíj - Norrisé a pole pozíció a Hungaroringen

A világbajnoki címvédő Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a 41. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését a Hungaroringen, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről Mogyoródon.

2026. Július 25. 07:00, szombat | Sport

Magyar Nagydíj - Hamilton zárt az élen a második szabadedzésen

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője végzett az élen a 41. Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki második szabadedzésén a mogyoródi Hungaroringen.

2026. Július 24. 07:02, péntek | Sport

El-selejtező - Joseph duplázott, a Ferencváros megint előnnyel várja a hazai visszavágót

A Ferencváros labdarúgócsapata 2-1-re győzött csütörtökön a holland Twente vendégeként az Európa-liga selejtezőjének második fordulójában, a párharc első felvonásán.

2026. Július 22. 07:16, szerda | Sport

Kl-selejtező - Nagy arányú győzelmet aratott a Győr

A magyar bajnok Győr 6-2-re győzött a luxemburgi Atert Bissen vendégeként kedden a Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában, így már az első felvonás során eldöntötte a továbbjutás kérdését.