Hírek
2017. December 19. 07:11, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Árokba borult egy kamion Egyházasrádócnál
Kivontatták az útra azt a kamiont, amely hétfő kora este borult árokba Egyházasrádócnál - közölte a katasztrófavédelem a honlapján.
A műtrágya-alapanyagot szállító jármű rakományát előzőleg átmentették egy másik nyerges vontatóra.
A baleset miatt hosszú órákra lezárták a forgalom elől a 86-os főút érintett szakaszát.
A műszaki mentést, a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett, a körmendi hivatásos tűzoltók végezték. Mivel a jármű szállítmányának egy része kiömlött, méréseket hajtott végre a helyszínen a katasztrófavédelmi mobil labor is, amely sem gázképződést, sem üzemanyagfolyást nem tapasztalt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai
Törökországgal minden évben áttekintjük a legfontosabb kérdéseket, a mostani tárgyalások négy fő pontja a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia
2025. December 08. 07:43, hétfő | Belföld
Nagy István: a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült
Az éghajlatváltozás okozta kihívások és a járványok ellenére a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült - jelentette ki az agrárminiszter a Facebook-oldalára feltöltött vasárnapi videójában.
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
