Városlista
2025. július 30, szerda - Judit

Hírek

2022. November 04. 15:02, péntek | Belföld
Forrás: mti

Azonosították az Adonynál a Dunában megtalált holttestet

Megérkezett a DNS vizsgálat eredménye, Szűcs Tamás holttestét találták meg Adonynál.

A Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon indított és jelenleg is folyamatban levő közigazgatási hatósági eljárás során beszerzett adatok, valamint az igazságügyi szakértői vizsgálat eredménye alapján megállapították, hogy az Adonynál a Dunában talált holttest azonos azzal a 32 éves férfival, aki szeptember 28-án tűnt el a főváros egyik IX. kerületi szórakozóhelyéről.

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police-hu-n azt közölte, hogy a holttestet a Budapesti Rendőr-főkapitányság dunai vízirendészeti rendőrkapitányság munkatársai október 30-án délután Adony térségében, a Dunából emelték ki.

A rendőrség honlapján korábban megjelent a Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. kerületi rendőrkapitányság közleménye, amely szerint eljárást folytatnak az ismeretlen helyen tartózkodó Szűcs Tamás ügyében, aki szeptember 28-án, egy IX. kerületi szórakozóhelyről ismeretlen helyre távozott.

Fotó: Police.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld

Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet

A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.

2025. Július 30. 07:32, szerda | Belföld

Lázár János: minden HÉV-vonalat felújít a kormány

A kormány tervezi valamennyi HÉV-vonal felújítását, a munkálatokat pedig a szentendrei HÉV-vel kezdik, ahol sor kerül a teljes pálya, valamennyi állomás és az összes szerelvény rekonstrukciójára

2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán

A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.