Hírek
2011. Szeptember 03. 07:29, szombat |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Bilincset kapott az üvöltöző nő
Meg kellett bilincselniük a rendőröknek azt a kerékpározó nőt, aki nem volt hajlandó átadni személyi igazolványát, üvöltözött és agresszíven lépett fel a járőrökkel szemben péntek délelőtt Mohácson - írta a HavariaPress.
A gyalogosok között kerékpározott egy nő péntek délelőtt, Mohácson. A szabálytalanságot észlelő rendőrök közölték vele, hogy szabálysértést követett el, amit a nő nem ismert el, ezért a járőrök feljelentést tettek ellene; felszólították, hogy adja át személyi igazolványát, de a kerékpáros nem volt hajlandó igazolni magát, így a rendőrök végül kénytelenek voltak megbilincselni és előállítani.
Az intézkedés során a szabálytalankodó nő végig agresszíven viselkedett, ellenállt, szitkozódott és üvöltött. Az ügyben ellene közúti közlekedési szabályok kisebb fokú megsértése, személyazonosság igazolásával kapcsolatos kötelességek megszegése, jogszerű intézkedéssel szembeni engedetlenség miatt szabálysértési eljárás indult. (pr)
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek
Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben
A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.
2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek
Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből
Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.
2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek
Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját
Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.
2025. November 30. 08:55, vasárnap | Kék hírek
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy fővárosi, V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak szombat éjjel - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon vasárnapra virradóra.
