Hírek
2018. November 26. 16:44, hétfő |
Kék hírek
Forrás: police.hu - illusztráció: pixabay
Egy biciklit vágott vitapartneréhez
Garázdaság miatt emelnek vádat az ellen a férfi ellen, aki egy biciklit dobott vitapartnere után Siklóson a közelmúltban.
Garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozott a Siklósi Rendőrkapitányság egy 29 éves szaporcai, valamint egy 43 éves siklósi férfi ellen. A megalapozott gyanú szerint a két férfi október 19-én este együtt italozott Siklóson a Garai utcában, majd összevesztek és kiabáltak egymással az utcán. A két gyanúsított verekedni is akart, de a 43 éves férfi elszaladt, vitapartnere pedig utána dobott egy kerékpárt. A rendőrök mindkét férfit elfogták, előállították, majd kihallgatták őket gyanúsítottként, amely során beismerték tettüket.
Az ügyben a rendőrség a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat a napokban átadta az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
