Városlista
2026. június 11, csütörtök - Barnabás

Hírek

2023. Május 11. 06:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Egy éve nem volt ilyen jó formában a forint

Egy éve nem volt ilyen jó formában a forint

Erősödött a forint a főbb devizákkal szemben szerdán kora estére a bankközi devizapiacon reggelhez képest, az euróval és a dollárral szemben is éves csúcsra jutott a magyar fizetőeszköz.

Az euró árfolyama a reggel hét órai 371,10 forintról 369,52 forintra gyengült 18 órára. Szerdán 369,18 forinton is született kötés az euróra, ami több mint egy éve a forint legerősebb árfolyama az euróval szemben.

A frank jegyzése a reggeli 379,98 forintról 378,15 forintra, a dolláré 338,10 forintról 337,04 forintra csökkent. A nap folyamán 335,73 forinton is jegyezték a dollárt, ami több mint egy éve a forint legerősebb árfolyama a dollárral szemben.

Az euró a reggeli 1,0977 dollárról 1,0965 dollárra csökkent.

Címkék: árfolyam, forint

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben

Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek

2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett

Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik