Hírek
2021. Április 05. 06:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Életveszélyesen bántalmaztak egy fiatalt Sárkeresztúron
Életveszélyesen bántalmaztak egy 16 éves fiatalembert szombat éjjel Sárkeresztúron, a feltételezett elkövetőket vasárnap elfogták a rendőrök - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
Azt írták: a bántalmazásról a sérült fiú kezelőorvosa tett bejelentést a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórházból.
A rendőrök tanúkihallgatást, valamint helyszíni szemlét is tartottak Sárkeresztúron - tették hozzá.
A tájékoztatás szerint a nyomozók rövid időn belül azonosították, majd a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Alosztály munkatársaival együtt vasárnap délelőtt otthonukban elfogták a feltételezett elkövetőket, egy 36 éves férfit, valamint annak 15, 17 és 18 éves fiait.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben
Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
