Városlista
2026. június 11, csütörtök - Barnabás

Hírek

2021. Március 21. 18:03, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok

Idős férfitől csalta ki biztosítási pénzét egy nő - VIDEÓ

Idős férfitől csalta ki biztosítási pénzét egy nő - VIDEÓ

A csaló több mint kétmillió forintot szerzett meg áldozatától.

Egy biztosítótársaságnál figyeltek fel rá, hogy egy idős ember, akit mindig egy fiatal nő kísért, biztosítási alapjából különböző összegeket utaltatott bankszámlájára – közölte a rendőrség.

A nő azt állította, hogy neki nincs számlája, külföldi munkáltatója nem tudja átutalni a fizetését, ezért pénze az idős sértett bankszámlájára fog érkezni. A biztosító által kiutalt pénzeket a külföldi fizetés gyanánt elkérte a férfitől, aki nem tudta, hogy saját biztosítási alapját adja oda a nőnek.

A budapesti asszony több mint kétmillió forinttal károsította meg az idős férfit. A VII. kerületi rendőrök akkor fogták el, amikor 2021. március 16-án újra a biztosítóhoz ment, hogy az életbiztosítás maradék összegét is megszerezze. A nyomozók a 34 éves J. Noémit csalás bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki. A gyanúsított beismerte a bűncselekmény elkövetését, és elmondta, hogy a kicsalt pénzt elköltötte.

Címkék: csaló, elfogás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben

Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek

2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett

Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik