Hírek
2012. Május 08. 07:03, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Újabb 10 forintos benzinár-zuhanás jön szerdától
Újabb 10 forinttal csökken a benzinár és 6 forinttal lesz olcsóbb a gázolaj a hazai kutakon szerdától - értesült a holtankoljak.hu piaci forrásból.
Így a benzin országos átlagos ára 430 forintra csökken, a gázolajé 431 forintra.
A múlt héten is 10 forinttal csökkent a benzinár, a gázolajé öttel.A holtankoljak.hu adatai szerint az eltérés a legolcsóbb és a legdrágább töltőállomások árai között elérheti literenkénti 30 forintot is a benzin- és a gázolajár esetében is.Tavaly ilyenkor 384 forint volt a benzin országos átlagos ára, a gázolajé pedig 362 forint. Az árváltozás feltételezhető oka, hogy a múlt héten - csakúgy, mint azt megelőzően - esett mind az olaj, mind pedig a benzin és a gázolaj tőzsdei jegyzésára, miközben valamelyest erősödött a forint.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 26. 14:00, vasárnap | Belföld
Hegedűs Zsolt: szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai
Szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai - közölte Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter szombaton a Facebook-oldalán.
2026. Július 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció
Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció - jelentette be Facebook-oldalán Bujdosó Andrea, a képviselőcsoport vezetője szombaton.
2026. Július 26. 09:34, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a Fidesz ellenállási politikát hirdet a Tisza által épített önkényuralmi rendszerrel szemben
A Fidesz ellenzéki politika helyett ellenállási politikát hirdet a szabadság új, széles koalíciójának megteremtése érdekében a Tisza Párt által épített önkényuralmi rendszerrel szemben
2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél
Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.
