Városlista
2025. december 9, kedd - Natália

Hírek

2012. December 19. 15:55, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Jobbik: gyűlöletkampány helyett tisztességes politikai versenyre van szükség

Jobbik: gyűlöletkampány helyett tisztességes politikai versenyre van szükség

A Jobbik felszólítja az MSZP-t, hogy az "Izraelből importált gyűlöletkampány" helyett szakmai párbeszédet és tisztességes politikai versenyt folytasson a jövőben, mert az országnak erre van szüksége - jelentette ki szerdai budapesti sajtótájékoztatóján Volner János.

Az ellenzéki párt alelnöke úgy fogalmazott, hogy az MSZP "visszahozta Izraelből a mocskolódó kampányok hírhedt szakemberét, Ron Werbert, hogy ismét gyűlölethullám jellemezze a választási kampányt".
Hangsúlyozta: Ron Werber foglalkoztatása korábban olyan "hazaárulással felérő" politikai megnyilatkozásokhoz vezetett, mint például amikor Kovács László azzal próbált a határon túli magyarok ellen "uszítani", hogy 23 millió román munkavállaló magyar munkaerőpiacra "özönlését vizionálta".
A Jobbik szerint az ilyen kijelentések vezettek a kampány eldurvulásához, és ezek hajszolták bele a szocialistákat azokba a túlzó választási ígéretekbe, amelyek a 8 éves kormányzásuk alatt katasztrofálisan eladósították Magyarországot.

Címkék: Pártok-Jobbik

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld

Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat

Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.

2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld

Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV

Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV

2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.