Hírek
2017. November 18. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Kerékpárját toló férfit gázoltak halálra Jánoshidánál
Halálra gázolt egy kerékpárt toló férfit egy személygépkocsi péntek délután Jászboldogháza és Jánoshida között, a 3121-es úton - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
Az eddigi adatok szerint a 18 éves jászboldogházi sofőr autója elé lépett a kivilágítatlan kerékpárt toló, láthatósági mellényt nem viselő férfi. A kerékpáros a helyszínen meghalt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben
Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
