Városlista
2026. március 3, kedd - Kornélia

Hírek

2022. Július 25. 17:08, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/tenyek.hu/illusztráció: pixabay

Két medvét is láttak kóborolni Pest megyében

Két medvét is láttak kóborolni Pest megyében

Két medvét is láttak a napokban Kisnémedi környékén.

Egy nő látta meg az állatokat az egyik vadászlesről távcsővel, azt mondja, az egyik valamivel kisebb volt és Vácduka felé mentek a búzatáblában. Arra kérik az embereket, hogy aki látja a medvéket, ne menjen a közelükbe. A szakértő szerint élőhelyet és élelmet keresnek a környéken. Könnyen lehet, hogy ezeket a medvéket látták korábban több helyen is Pest megyében, Galgamácsa közelében is.

Címkék: maci, medve

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 03. 11:00, kedd | Belföld

Barátság kőolajvezeték - Az ukrán elnök reagált az Orbán Viktor által bemutatott műholdfelvételekre

Zelenszkij azt mondta, hogy a csővezeték a föld alatt van, hogyan látná Orbán műholdról, hogy sérült-e?

2026. Március 03. 07:17, kedd | Belföld

Orbán Viktor: mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani

Mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani: a bevándorlást igenis meg lehet állítani, a gyerekeket és a családjainkat meg lehet védeni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Sopronban.

2026. Március 02. 16:00, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön

Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön, de több arab országban nem javasolják az elindulást a határátkelők felé

2026. Március 02. 13:23, hétfő | Belföld

Április 10-ig meg kell érkeznie a pedagógusok extra juttatásának

Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkár közösségi oldalán közzétett videóban jelentette be, hogy a kormány korábbi vállalásának megfelelően a pedagógusok márciusban egyszeri többletjuttatásban részesülnek.