Városlista
2026. június 11, csütörtök - Barnabás

Hírek

2019. Február 05. 12:55, kedd | Belföld
Forrás: mti

Ketten meghaltak a 63-as úton Székesfehérvár közelében

Ketten meghaltak a 63-as úton Székesfehérvár közelében

Ketten meghaltak, ketten súlyosan megsérültek abban az autóban, amely kamionnal ütközött a 63-as úton Székesfehérvár közelében– közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője kedden az MTI-vel.

Farkas-Bozsik Gábor elmondta, hogy az autóba hárman – köztük az elhunyt személyek – beszorultak, őket a székesfehérvári tűzoltók szabadították ki a roncsból. Hozzátette: a járműben egy 4 éves gyerek is utazott, őt a tűzoltók kiérkezése előtt súlyos sérülésekkel a mentők kórházba szállították.

A kamion sofőrje könnyű sérüléseket szenvedett.

A helyszínre több mentőautó és egy mentőhelikopter érkezett.

Sebestyén Mária, a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság kommunikációs referense elmondta, hogy az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.

A forgalmat Aba felől Soponya felé terelik. Az M7-es autópályáról jelenleg nem lehet lehajtani Fehérvár irányába, a járművek a szabadbattyáni lehajtót használhatják.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben

Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek

2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett

Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik