Hírek
2022. Január 09. 09:53, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kigyulladt egy panzió Szigetszentmiklóson
Tűz ütött ki egy szigetszentmiklósi panzió wellness-részlegében szombat este, több embert kimenekítettek az épületből; a tüzet este 11 órára eloltották - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
Azt írták, egy körülbelül százötven négyzetméteres szauna-területen ütött ki a tűz.
A Tököli úti épületben tartózkodó emberek kimenekítését a tűzoltók kiérkezése előtt megkezdték. A tűzzel-füsttel érintett területről két embert hoztak ki, és átadták őket a mentőknek, míg a tűzzel nem érintett részből nyolc embert menekítettek ki.
Az egységek a wellness-részleg fölötti lakóteret is kiürítették, és átvizsgálják a szomszédos épületet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Belföld
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.