Városlista
2026. március 3, kedd - Kornélia

Hírek

2017. Január 25. 07:46, szerda | Külföld
Forrás: mti

Kokaint talált a kakaóporos dobozban egy vásárló Zaragozában

Kokaint talált a kakaóporos dobozban egy vásárló Zaragozában

Kokaint talált egy üzletben vett kakaóporos dobozban egy vásárló Zaragozában - írta az Heraldo de Aragón című lap internetes oldalán kedden.

Az újság beszámolója szerint az eset hetekkel ezelőtt történt. A vásárló otthon vette észre, hogy az élelmiszerboltban vett instant kakaópor doboza nincs teljesen lezárva, és mikor felnyitotta a kakaóba rejtve egy fehér port tartalmazó zacskót talált.

A dobozt a blokkal együtt bevitte a helyi rendőrségre, ahol megvizsgálták a zacskó tartalmát és kiderült: 250 gramm kokaint tartalmaz.

A lap szerint a kábítószer értéke 13 ezer euró (4 millió forint).

A rendőrség ismeretlen tettes ellen indított nyomozást. Kizárták, hogy a gyárból érkezett volna a kokainos kakaó, és úgy vélik, hogy a boltban kerülhetett a drog a dobozba - közölte az újság.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 03. 08:00, kedd | Külföld

Robert Fico találkozót javasol az Európai Bizottság elnökével a Barátság kőolajvezeték ügyében

Robert Fico találkozót indítványoz Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével a Barátság kőolajvezetéken történő tranzit újraindításáról

2026. Március 03. 07:39, kedd | Külföld

Iráni konfliktus - Donald Trump: a nagy hullám még hátravan

A \"nagy hullám még hátravan\" az Irán elleni offenzívából Donald Trump amerikai elnök szerint, aki hétfőn a CNN amerikai hírtelevíziónak nyilatkozva úgy fogalmazott: \"még nem is kezdték el igazán keményen ütni őket\".

2026. Március 02. 10:00, hétfő | Külföld

Iráni konfliktus - Donald Trump: Irán új vezetése tárgyalni akar

Irán új vezetése tárgyalni akar - közölte Donald Trump amerikai elnök a The Atlantic című lapnak nyilatkozva vasárnap, és hozzátette, hogy ő ezt el is fogadta.