Városlista
2026. július 27, hétfő - Olga

Hírek

2017. Szeptember 03. 04:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Magyar vitorlás nyerte az Asso99 Európa-bajnokságot

Magyar vitorlás nyerte az Asso99 Európa-bajnokságot

Egy magyar vitorlás, a Peecasso nyerte az Asso99 hajóosztály Európa-bajnokságát a Garda-tavon.

A nem olimpiai hajóosztály hivatalos magyar honlapjának vasárnapi beszámolója szerint az utolsó versenynapon a komoly, 25 csomó feletti szél miatt a tervezett három futam helyett csak kettőt tudtak megtartani.

A zárónapi eredmények nem befolyásolták a Peecasso első helyezését, így a végig élen álló Nyári Zsolt, Petrányi Zoltán, Szaplonczay Péter, Sándor Zsolt, Farkas Bence, Brencsán Dávid alkotta magyar egység megnyerte a kontinensviadalt.

A Detre Szabolcs vezette Equilor az ötödik, Kovács János Balázs hajója, a Picabo pedig a kilencedik helyen zárt a 17 hajót felvonultató viadalon.

Fotó: illusztráció

Címkék: vitorlás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 26. 14:00, vasárnap | Belföld

Hegedűs Zsolt: szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai

Szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai - közölte Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter szombaton a Facebook-oldalán.

2026. Július 26. 11:00, vasárnap | Belföld

Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció

Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció - jelentette be Facebook-oldalán Bujdosó Andrea, a képviselőcsoport vezetője szombaton.

2026. Július 26. 09:34, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: a Fidesz ellenállási politikát hirdet a Tisza által épített önkényuralmi rendszerrel szemben

A Fidesz ellenzéki politika helyett ellenállási politikát hirdet a szabadság új, széles koalíciójának megteremtése érdekében a Tisza Párt által épített önkényuralmi rendszerrel szemben

2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél

Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.