Hírek
2011. December 13. 08:02, kedd |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Megtáltosodott ló: Ferrari 599 az Anderson Germany-tól
Küllemében és a lemezek alatt is kapott némi módosítást az 599 GTB Fiorano.
Az Anderson Germany bejelentett egy apróbb optikai és teljesítménynövelő tuningot a Ferrari 599 GTB Fioranóhoz. A cég emberei rögtön a lényegre tértek és kezelésbe vették a 6.0 literes V12-es motort, melynek gyári 620 lóerejét (456 kW) egy kis computeres optimalizálás és egy új kipufogórendszer (amit még be is hangoltak külön) segítségével 674 paripára (495 kW) hizlalták fel. Ezeknek a kiegészítő kúráknak köszönhetően az 599 GTB Fiorano nulla-százas sprintje három másodperc körüli időre olvadt, míg végsebessége meghaladja a 300 km/órát.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 26. 14:00, vasárnap | Belföld
Hegedűs Zsolt: szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai
Szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai - közölte Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter szombaton a Facebook-oldalán.
2026. Július 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció
Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció - jelentette be Facebook-oldalán Bujdosó Andrea, a képviselőcsoport vezetője szombaton.
2026. Július 26. 09:34, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a Fidesz ellenállási politikát hirdet a Tisza által épített önkényuralmi rendszerrel szemben
A Fidesz ellenzéki politika helyett ellenállási politikát hirdet a szabadság új, széles koalíciójának megteremtése érdekében a Tisza Párt által épített önkényuralmi rendszerrel szemben
2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél
Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.
