Hírek
2017. Október 22. 16:08, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Saját édesanyját rabolta ki
Saját édesanyját bántalmazta és rabolta ki egy helybéli férfi Szentesen. A gyanúsítottat a rendőrök őrizetbe vették.
A megalapozott gyanú szerint a feltételezett elkövető szeptemberben és októberben többször pénzt követelt a sértettől, akit összesen hat alkalommal bántalmazott. Az idős asszony ennek hatására készpénzt és arany ékszereket adott át a 63 éves férfinak.
A bejelentést követő 2 órán belül október 20-án 15 óra körül a rendőrök a gyanúsítottat elfogták, majd a Szentesi Rendőrkapitányságra előállították. Az áldozatot a mentőszolgálat kórházba szállította.
A terhelttel szemben rablás és súlyos testi sértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás. A szentesi nyomozók a férfit őrizetbe vették, majd az illetékes ügyészségen előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
2025. December 10. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország az ukrajnai háború lezárását követő új világgazdasági korszakra készül
2025. December 10. 07:05, szerda | Belföld
Trump szerint nem ígért pénzügyi védőpajzsot Orbán Viktornak
A magyar miniszterelnök egy hónapja azt mondta, hogy megállapodott Trumppal egy 10-20 milliárd dolláros védőpajzsról, Trump szerint viszont ő nem tett erre ígéretet.
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
