Hírek
2018. December 17. 18:14, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Sípályára vezette két magyar autóját a navigáció Ausztriában
Sípályára vezette a navigáció két magyar autóját Ausztriában.
A két férfi egy napot síeléssel töltött Mühlbachban, majd vissza akart térni szállására Kaprunba. A navigáció azonban ehelyett egy sípályára vezette őket, ahol az autó 80 méter után megrekedt - közölte hétfőn a tűzoltóság.
A terepjárót végül csörlővel visszavontatták az útra - mondta a tűzoltóegység vezetője. A két férfi ezután folytathatta útját.
A hatóságok szerint a pálya alatt egy erdei út vezet, amelyre azonban még nyáron sem szabad ráhajtani.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben
Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
