Hírek
2011. Július 05. 07:37, kedd |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Súlyos baleset az M5-ösön: rengeteg sérült
Lehajtott a pályáról, s felborult egy bolgár rendszámú mikrobusz az M5-ösön, Lajosmizsénél. A balesetnek négy súlyos sérültje van, két mentőhelikopter is érkezett a helyszínre.
A baleset hétfőn délután történt az autópálya 59-es kilométerénél, a Budapest felé vezető oldalon. A bolgár mikrobusz, melyben heten ültek, eddig tisztázatlan okból tért le a pályáról. A hossztengelye körül megpördülő járművet a vadháló fogta meg. A mikrobusz utasai közül négyen súlyosan megsérültek, három ember könnyű sérüléseket szenvedett. A helyszínre két mentőhelikopter érkezett, hogy elszállítsa a súlyos sérülteket. A sztrádát teljes szélességében lezárták az érintett szakaszon. (lm)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.