Hírek
2016. December 21. 20:04, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Teljesen kiégett egy mentőautó a fővárosban
Kiégett egy mentőautó Budapest I. kerületében a Krisztina körúton, személyi sérülés nem történt.
Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy a mentő beteg és megkülönböztető jelzés nélkül haladt a forgalomban, amikor a személyzet észlelte, hogy a motortérben tűz keletkezett.
Az autóval félreálltak, a mentősök kiszálltak, személyi sérülés nem történt, de az anyagi kár jelentős. A tűz okát Győrfi Pál elmondása szerint műszaki szakértők tisztázzák.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben
Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
