Hírek
2019. Március 06. 16:04, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tovább csökkent a megbetegedések száma
Tovább csökkent az influenza tünetek miatt orvoshoz fordulók száma; február 25. és március 3. között 37 százalékkal kevesebb, 21 300 beteg volt, mint az azt megelőző héten
– derült ki a Nemzeti Népegészségügyi Központ szerdai jelentéséből. Mint írták, az előző héthez hasonlóan az ország valamennyi közigazgatási területén csökkent a betegszám, és a korösszetételében sincs változás.
Ugyan a járvány visszavonulóban, de jó néhány kórház továbbra is fenntartja a korábban elrendelt látogatási tilalmakat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 13:00, kedd | Belföld
Stratégiai jelentőségű nemzetközi megállapodásokat kötött a 4iG
4iG hosszú távra szóló, stratégiai jelentőségű nemzetközi együttműködéseket és keretmegállapodásokat kötött hétfőn Budapesten.
2026. Március 03. 11:00, kedd | Belföld
Barátság kőolajvezeték - Az ukrán elnök reagált az Orbán Viktor által bemutatott műholdfelvételekre
Zelenszkij azt mondta, hogy a csővezeték a föld alatt van, hogyan látná Orbán műholdról, hogy sérült-e?
2026. Március 03. 07:17, kedd | Belföld
Orbán Viktor: mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani
Mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani: a bevándorlást igenis meg lehet állítani, a gyerekeket és a családjainkat meg lehet védeni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Sopronban.
2026. Március 02. 16:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön
Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön, de több arab országban nem javasolják az elindulást a határátkelők felé
